تبلیغات
h2o - مارك انتونی (Marc Anthony)

h2o

خوش آمــــدیـــد . . .

جستجو
مطالب اخیر

موضوع: دانلود -عكس -فیلم -موزیك -
سلام
اول بگم كه عشق من مارك انتونیه والسلام.


دوم زندگی نامه:
مارك آنتونی هنرمندی چند كاره است .او كه اسم اصلی اش ماركو آنونیو مونیتز می باشد هم سابقه بازیگری دارد و هم خوانندگی بدین ترتیب كه نه تنها در فیلم هایی هم چون the substitute ,big Night و هكر ها بازی كرد بلكه در تئاترهای برادوی مثل غارنشین اثر پاول سایمون هم بازی كرد . آنتونی به نقطه اوج موزیك لاتین دست پیدا كرده است .هنرمندی كه پرفروش ترین آثار سالسا در تمام دوران متعلق به او بوده است او همچنین طبق گزارش مجله نیویورك در لیست ده هنرمند برتر تاثیر گذار بر موسیقی نیویورك بوده است .
انتونی در تئوری موسیقی و آهنگسازی شاگر د پدرش بوده است .وی در بستر موسیقی لاتین بزرگ شد یعنی كسانی همچون Ruben Blades, Hector Lavoe وWillie Colon
و همچنین بزرگان موسیقی پاپ معاصر همچون Air Supplyو خوزه فیلیسیانو .

در سن دوازده سالگی آنتونی و خواهرش توسط آقایی به نام دیوید هریس كه تولید كننده دمو و موسیقی تجاری بود شناخته شدند ،آنتونی به مناسبت های مختلف به عنوان خواننده صدای دوم استخدام می شد و در همین زمان بود كه استعداد او به عنوان یك آهنگساز شناخته شد و اولین آهنگ او به نام "پسر، به من گفته شده بود "در موسیقی هیپ هاپ جزء 40 آهنگ برتر قرار گرفت ،آهنگی كه او برای هممدرسه ای اش سافایر ساخته بود .با همكاری تهیه كننده و DJ معروف لویی وگا كوچولو اولین آلبوم خودش را به نام وقتی كه شب تمام است در سال 1991 ضبط كرد كه در موسیقی لاتین و به سبك هیپ هاپ بود و خواننده میهمانی به نام تیتو پونتو و ادی پالمیری در آن حضور داشتند . آهنگی از این آلبوم به نام سواربر ریتم د ر چار ت های موسیقی رقص به رتبه های بالایی دست یافت .در 22 نوامبر 1991 آنتونی در برنامه ای كه در باغ میدان مدیسون برگزار می شد خواننده اول بود ، مراسمی كه در حقیقت برای بزرگداشت یكصدمین آلبوم Puente خواننده معروف برگزار می شد .دومین آلبوم آنتونی Orta Nota كه تهیه و تنظیم شده سرجیو جورج بود به بازار آمد و می توان گفت معرف بهتری برای قابلیت آنتونی كه همانا موسیقی سالسا بود به شمار می رفت .

این آلبوم شامل آهنگی به نام Juego O Amorكه اولین بارTudor a Su Tiempoخوانده بود می شد و در سال 1995 انتشار یافت كه حاصل همكاری مجدد آنتونی با جورج بود . آنتونی با چهارمین آلبومش به نام Contra La Corriente شروع به همكاری با تهیه كننده و تنظیم كننده Angel Cucco Pentilde كرد .در سال 1996 آنتونی و خواننده استرالیایی به نام تینا ارنا ترانه تیتراژ اصلی فیلم ماسك زورو را اجر كردند .

بعد از آن مارک تا سال ۲۰۰۴ آلبومهای Marc Anthony ، Desde Un Principio ، Libre ، Mended ، Amar Sin Mentiras را به بازار عرضه کرد .

مارک در سال گذشته موفق به کسب جایزه ی گرمی برای آلبوم آخرش Amar sin Mentiras شد .
از آخرین کارهای مارک میتوان به ساختن ترانه ی (Can't Believe) This Is Me در آلبوم آخر همسرش جنیفر لوپز اشاره کرد که زیباترین و پخته ترین کار این آلبوم ( خصوصا از لحاظ تنظیم ) محسوب میشود .


سبك موسیقی:لاتین، سالسا.

همسران:

1-DAYANARA TORRES DELGADO---شغل:دختر شایسته جهان---ازدواج:2000----طلاق:2004.

2- JENNIFER LOPEZ:

ازدواج: 2004.

روابط دیگر:DEBBIE ROSADO---شغل:فسر پلیس---1995.

دختر:ARIANA---11 ساله---مادر:ROSADO.

پسر:CHRISTIAN ANTHONY MUNIZ----4 ساله---مادر:DELGADO.

پسر:RYAN ANTHONY MUNIZ----2 ساله---مادر:DELGADO.

جوایز دریافتی:GRAMMY AWARDS.


سوم آلبوماش:
Otra Nota-1994

Todo A Su Tiempo-1995

Contra La Corriete-1997

Marc Anthony-1999

Libre-2001

Mended-2002

Amar Sin Mentiras-2004

Valio La Pena-2004

چهارم فیلمها:

Carlito's Way (1993)

Natural Causes (1994)

Hackers (1995)

Big Night (1996)

The Substitute (1996)

Bringing Out the Dead (1999)

In the Time of the Butterflies (2001)

Man on Fire (2004)

پنجم دانلود میوزیك ویدئوی (When I Dream At Night)

پسورد:                                        www.ddl2alive.blogspot.comنوشته شده در چهارشنبه 1388/10/23 توسط محمود
درباره سایت
باركد لینك
follow us on your
mobile with this
bar-code link
مدیر
صفحات جانبی
آمار وب
چت
این برنامه چت ebuddy
است
که فیلتر شده

mt_hidden